สภาพอากาศ  

   

ราคาน้ำมันวันนี้  

   
   

การป้องกันตนเองจากโควิด - 19

   
ยินดีต้อนรับ, บุคคลทั่วไป
ชื่อผู้ใช้: รหัสผ่าน: จดจำข้อมูลการเข้าระบบ
ยินดีต้อนรับสู่ ฟอรัม กองพันทหารม้าที่ 30

อยากรู้จังเลยว่าคุณชอบอะไร รู้จักกับที่นี่ได้อย่างไร และสาเหตุจูงใจอะไรจึงลงทะเบียนเป็นสมาชิกกับทางเรา ช่วยแจ้งให้เราได้ทราบหน่อยได้ไหม
ยินดีต้อนรับสมาชิกใหม่ทุกท่าน และหวังว่าทางเราจะได้รับใช้คุณเยี่ยงนี้ตลอดไป
  • หน้าที่:
  • 1

กระทู้: Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep internetowy - Wózki reanimacyjne – SKLEP INTERNETOWY FOX OLSZTYN

Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep internetowy - Wózki reanimacyjne – SKLEP INTERNETOWY FOX OLSZTYN 8 เดือน 1 สัปดาห์ ที่ผ่านมา #9364

  • ipumuqy
  • รูปประจำตัวของ ipumuqy
  • ออฟไลน์
  • Fresh Boarder
  • จำนวนโพสต์: 1
  • พลังน้ำใจ: 0
Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep www - Ssaki szpitalne – www.fox.olsztyn.pl - http://fox.olsztyn.pl
Wózek inwalidzki jest kołowym sprzętem mobilnym, w którym siedzi użytkownik. Urządzenie jest napędzane ręcznie (przez obracanie kół ręką) lub poprzez różne zautomatyzowane systemy. Wózki inwalidzkie są stosowane przez osoby, dla których chodzenie jest trudne lub nieosiągalne z przyczyn choroby (fizjologicznej lub fizycznej), urazu albo niepełnosprawności. Wózek inwalidzki to krzesło zaopatrzone w koła. Sprzet występuje w wariantach pozwalających na ręczny napęd siedzącej osoby obracającej ręcznie tylne koła lub napęd elektryczny za pomocą silników. Za siedzeniem często znajdują się uchwyty, które ułatwiają różnym osobom pchanie. Ludzie, którzy mają trudności z siedzeniem i chodzeniem, często korzystają z wózka. Standardowy ręczny wózek inwalidzki posiada siedzisko, podnóżki i cztery koła: dwa, kółka z przodu i dwa duże koła z tyłu.
http://fox.olsztyn.pl/aparaty-ekg/
http://fox.olsztyn.pl/aparaty-ktg/
http://fox.olsztyn.pl/chlodziarki-na-leki/

Hiszpania ma mnóstwo atrakcji – wyśmienitą kuchnię, łagodny klimat, wpadającą w ucho muzykę i pasjonującą historię. A teraz najważniejsze wyróżnienie: Hiszpania niedawno została nazwana najzdrowszym krajem na ziemi. oomberg przygotował dane z ONZ, Banku Światowego i Światowej Organizacji Zdrowia, analizując 169 państw pod kątem masy bodźców, od średniej długości życia do otyłości, używania tytoniu, jakości powietrza i dostępu do czystej wody.
Wyniki pokazują, że Hiszpania podniosła ranking z 6. miejsca w poprzednim roku, spychając Włochy na drugie miejsce. Islandia, Japonia i Szwajcaria są zaraz za nimi, na liście, która pokazuje powiązanie pomiędzy zdrowiem a statusem finansowym. Państwa o wysokich dochodach w Europie i na Pacyfiku dominują na szczycie listy. Natomiast 17 z 20 krajów o najniższym rankingu znajduje się w Afryce Subsaharyjskiej, wraz z Jemenem, Afganistanem i Haiti. Ale pomimo że dochód jest silnym wskaźnikiem, rzut oka na listę pokazuje, że istnieją naturalnie inne bodźce.
http://fox.olsztyn.pl/fotele-do-dializ/
http://fox.olsztyn.pl/fotele-ginekologiczne/
kardiomonitory
Zapewniamy Klientom sprawny serwis podczas gwarancji i pogwarancyjny oraz dostęp do części zamiennych na minimum 10 lat. Zakupienie aparatu w naszej firmie nie kończy się na zawarciu zakupu. Sprzęt, który Państwo nabywacie jest bezpłatnie dowożony przez naszych handlowców na wskazane miejsce i tam instalowany. Podczas instalacji wdrażamy system i prowadzimy szkolenie aplikacyjne. Pracownicy działu technicznego są do Państwa kontaktu, aby móc zapewnić jak najszybszą pomoc w przypadku uszkodzenia, awarii lub konserwacji użytkowanego sprzętu.
koncentratory tlenu
lampy zabiegowe
łóżka szpitalne
pompy infuzyjne
pulsoksymetry
Czas naprawy pompy ustalany jest odrębnie do każdego zamówienia - zgodnie z zapotrzebowaniami klienta. Jesteśmy otwarci na wasze propozycje z waszej strony - jeśli potrzebujesz urządzenia zastępczego, zapytaj, znajdziemy na półce coś specjalnie dla Ciebie. Po akceptacji kosztów Twoja aparatura trafi do sali serwisu, na stół serwisanta. Wszystkie części, których posłużymy się do naprawy są oryginalne, z gwarancją, dostepne od producenta. Gdy okaże się, że serwisowanie będzie wymagała innego podejścia - nasi ludzie postarają się znaleźć wyjście z sytuacji, które Cię zadowoli. Następnie urządzenie przejdzie serię testów, abyśmy mieli stuprocentową pewność, że trafi do Ciebie naprawione i gotowe do pracy. Zostanie wyskalowane przez naszego pracownika oraz wyczyszczone. Zapakujemy Twoją pompę w piankę zabezpieczającą i w dedykowanym pudełku podeślemy do Ciebie przy pomocy zaufanych kurierów.

spirometry
ssaki medyczne
stojaki na kroplówkę
http://fox.olsztyn.pl/stoly-operacyjne/
Nasze firmy serwisowe posiada autoryzację wszystkich producentów do wykonywania przeglądów okresowych jak i napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych aparatury medycznej. Usługi prowadzone przez naszą działalność skalują się wysoką jakością gwarantowaną przez wewnętrzne audyty według maszyn kontroli jakości, jak i konkurencyjnością dzięki utrzymaniu statusu niezależnego centrum techniki medycznej. Dzięki dużej, doświadczonej grupie serwisowej jesteśmy wstanie objąć opieką naprawczą prawie każdy asortyment medyczny. Naszym komsumentom oferujemy możliwość wybrania między akcesoriami oryginalnymi i zamiennikami. Nasza firma oferuje: Serwisem aparatury medycznej, Przeglądy okresowe gwarancyjne i pogwarancyjne, Instalację, demontaż i modernizacja aparatury, Ocena i przekazywanie orzeczeń dokumentacyjnych sprzętu, Doradztwo przy zakupie aparatury, Przeszkalanie w zakresie obsługi urządzeń szpitalnych, Wycena aparatury, Wystawianie paszportów technicznych.

http://fox.olsztyn.pl/szafy-lekarskie/
http://fox.olsztyn.pl/szafki-przylozkowe-szpitalne/
http://fox.olsztyn.pl/wozki-do-przewozenia-chorych/
http://fox.olsztyn.pl/wozki-do-przewozenia-zwlok/
Fotel zabiegowy JFZ 1
Fotel zabiegowy JFZ 1 stosowany jest w ośrodkach zdrowia, gabinetach placówek prywatnych oraz lekarskich. Fotel zabiegowy przeznaczony jest do dokonywania badań i zabiegów pacjentów m.in: dializ, pobierania krwi, badań okulistycznych, okresowe.

Modele fotela JFZ 1:
JFZ 1 - fotel osadzony na stopkach
JFZ 1 K - fotel osadzony na kółkach jezdnych z hamulcem

Wyposażenie podstawowe fotela:
• konstrukcja fotela wykonana ze stali malowanej farbą na biało lub w dowolnej kolorystyce REAL
• tapicerka skóropodobna
• oparcie pleców z regulacją za pomocą mechanizmu gazowgo
• komplet podłokietników z regulacją

http://fox.olsztyn.pl/wozki-anestezjologiczne/
http://fox.olsztyn.pl/wozki-reanimacyjne/
http://fox.olsztyn.pl/wozki-zabiegowe/
KARFIOMONITOR
Kardiomonitor CMS 9000
Kardiomonitor firmy Contec w pełni profesjonalny kardiomonitor przeznaczony do szpitali, w szczególności w na izbie przyjęć, na sali operacyjnej i oddziałach kardiologii. Monitor posiada duży czytelny wyświetlacz, duży zakres opcji dodatkowych możliwość pracy samodzielnie oraz możliwość podłączenia z centralą.

12.1’’ ekran dotykowy TFT LCD
wyposażony w polski język
podstawowe funkcje: monitorowanie ekg, tętna, NIBP, saturacja spO2, ilość, tęperatura
jednoczasowe wyswietlanie do 7 wykresów ekg, krzywej pletyzmograficznej oraz krzywej oddechowej

szafki przyłóżkowe
lampy bakteriobójcze
สมาชิกเท่านั้นที่มีสิทธิในการตั้งและตอบกระทู้
  • หน้าที่:
  • 1
เวลาที่ใช้ในการสร้างหน้าเว็บ: 0.154 วินาที
ขับเคลื่อนโดย Kunena